Sportujeme

Ráda a pořád (pokud nejsem v práci, či třeba na tak nudném nákupu) se věnuju mým psím kamarádům. Jako hlavní sport máme agility, ale to neznamená, že nepokukujeme i po ostatních. Hned za agility jsme zařadili coursing a pasení.

V současné době (rok 2018) jsme vzhledem k přibývajícím věkům našich psích kamarádů přidali ještě hoopers a treiball.

V agilitách zatím pořád nade všemi vyčnívá moje Kleinka. Je to agility závodnice tělem i duší a moc dobře pozná, pokud se jí závod vyvedl dle jejích představ a ona zase bude na bedně. Je vícemistrem ČR agilit za rok 2012 v družstvech, je od roku 2014 A3Ch (titul, který má právo nosit už napořád před jménem), je šampionkou Opsionu 10, je druhým vícemistrem východních Čech za rok 2012, vítězkou prvního kola Koza cupu květen 2014, atd ......... V roce 2015 přešla do kategorie Veteráni, kde úspěšně pokračuje ve své slávou a vavříny vyšlapané cestě.

Crejzík je můj ňuňánek, pohodář, který na agility závody jezdí strašně rád, nicméně mu chybí taková ta borderoidní rychlost a praštěnost. On je velmi pečlivý a každý svůj běh si dokáže užít. Díky tomu jsme se stali v historicky prvním mistrovství republiky (2015) senirů 2. vícemistry.

Můj zatím poslední sportovní kamarád, teda kamarádka je Tairinka. Neskutečný blázen do všeho, co se rozhodnu s ní dělat. Pro mě zatím nekormidlovatelné torpédo v agilitách, rozmazaná čmouha v coursingu a neúnavná lapačka talířů v Dog frisbee. Mám s ní velké plány ve sportovním světě a věřím, že nám oběma vyjdou. A protože k borderkám  neodmyslitelně patří ovce, tak trénujem a trénujem.

TOPlist