Sportujeme

Ráda a pořád (pokud nejsem v práci, či třeba na tak nudném nákupu) se věnuju mým psím kamarádům. Jako hlavní sport máme agility, ale to neznamená, že nepokukujeme i po ostatních. Hned za agility jsme zařadili hoopers

 

V agilitách zatím pořád nade všemi vyčnívá moje Kleinka. Je to agility závodnice tělem i duší a moc dobře pozná, pokud se jí závod vyvedl dle jejích představ a ona zase bude na bedně. Je vícemistrem ČR agilit za rok 2012 v družstvech, je od roku 2014 A3Ch (titul, který má právo nosit už napořád před jménem), je šampionkou Opsionu 10, je druhým vícemistrem východních Čech za rok 2012, vítězkou  Koza cupu  2014, atd ......... V roce 2015 přešla do kategorie Veteráni, kde úspěšně pokračuje ve své slávou a vavříny vyšlapané cestě. Od roku 2018 je v zaslouženém sportovním důchodu a chhodí již jen na procházky a občas chce venku házet balónek.

Crejzík je můj ňuňánek, pohodář, který na agility závody jezdí strašně rád, nicméně mu chybí taková ta borderoidní rychlost a praštěnost. On je velmi pečlivý a každý svůj běh si dokáže užít. Díky tomu jsme se stali v historicky prvním mistrovství republiky (2015) senirů 2. vícemistry.

Sportovní kamarád, teda kamarádka je Tairinka. Neskutečný blázen do všeho, co se rozhodnu s ní dělat. Pro mě zatím nekormidlovatelné torpédo v agilitách, rozmazaná čmouha v coursingu a neúnavná lapačka talířů v Dog frisbee. Mám s ní velké plány ve sportovním světě a věřím, že nám oběma vyjdou. A protože k borderkám  neodmyslitelně patří ovce, tak trénujem a trénujem.

31.5.2015 se pro nás v CHS Moravské srdce narodila šeltie Joyce - DreenkaNikdy jsem prostě nevěřila, jak jsou šeltie úžasné.Obrovské srdce v malém tělíčku rozdává tolik lásky, že někdy  sedím a jen se na ní koukám. V těle má ovšem velmi obrovského sportovního ducha.

Od 17.3.2018 je naší novou sportovní posilou Beetroot HJ, prostě Face. Zatím se na vše chystá a připravuje společně se svým bratrem Bananem HJ, který bydlí se svou paničkou Natkou.